Adresas: 
Bajorų g. 12, Kaunas
Tel.: 37-269220

El. paštas: 
info@kvac.lt
Internetinė svetainė: 
http://www.kvac.lt/

Priklausomybė: 
Savivaldybės

Mokymo kalbos: 
lietuvių
Mokymo formos: 
Dieninė

Savivaldybė:
Kauno apskr. Kauno m. sav.
Tarptautiniai projektai
  • 1996 – 1998 GSA (Gorone service asociatiuos) project Phare – Lien „Neįgaliųjų integracija į Lietuvos visuomenę". Specialistai lankėsi Prancūzijoje Tulūzos miesto specialiosiose įstaigose, susipažino su specialiojo ugdymo metodikomis Prancūzijoje
  • 1997 – 2003 m. Olandijos pagalbos fondo Centrinei ir rytų Europai projektas „Specialusis ugdymas ir vadovavimas" 1997 m. surengtas seminaras "Vadovavimas ir negalios vaikų ugdymas". Specialistai lankėsi Olandijoje, susipažino su specialiojo ugdymo metodikomis. Vėliau specialistai skaitė pranešimus konferencijoje
  • 1999 – 2003 m. Projektas su Norvegijos Vestfoldo grafystės Glenne centru „Vaikų autizmas". 2000 m. surengtas seminaras Kauno miesto specialistams ir tėvams "Vaikų autizmas". 2001-2003 m. Glenne centro specialistai stebėjo vaikus ir konsultavo specialistus taikant ABA metodą ugdymo procese. 2003 m. Glenne centro specialistai inicijavo Lietuvos ir Norvegijos tėvų, auginančių vaikus su autizmo sindromu, asociacijos steigimą. 2003 m. rugpjūčio mėn. centro specialistai vyko į Glenne centrą, stebėjo ABA metodo taikymą vaikų darželyje bei vaiko su autizmo sindromu integraciją bendrojo lavinimo mokykloje.
  • 2004 – 2006 m. Projektas su Norvegijos Skien savivaldybės psichologine pedagogine tarnyba, Skien Rotary, Kauno „Tauro" Rotary klubais „Pagalba specialiųjų poreikių vaikams ir jaunimui". 2004 m. Skien PPT padovanojo didaktinių, konstrukcinių, sensorinių žaislų ir žaidimų. 2005 m. padovanojo metodinių priemonių skirtų kalbos - komunikacijos ugdymui, elementarių matematinių vaizdinių formavimui, kineziterapijai.
  • Centro specialistai ir vaikų tėvai lankėsi Norvegijos Skien PPT, susipažino su pažangiausiomis ugdymo metodikomis, stebėjo praktinę veiklą. 2006 m. Kaune organizuota tarptautinė konferencija seminaras "Specialiųjų poreikių vaikų integracija: Norvegijos patirtis ir Lietuvos perspektyvos"
  • Sukurta „Realaus laiko vaizdinio bei garsinio bendravimo programa neįgaliesiems"